Меню-розкладка у закладах освіти

Меню-розкладка у закладах освіти є
ключовим елементом для організації збалансованого і здорового харчування дітей.

Особливо актуальним це стало після введення нових норм харчування в школах та дитячих садках України, які набрали чинності з 1 вересня 2021 року.


Ці норми включають в себе:

  •  збільшення кількості фруктів
  • зменшення цукру і солі
  •  а також рекомендації щодо збалансованого споживання білків, жирів та вуглеводів.

Меню-розкладка — це
детально спланований перелік страв

який враховує не тільки поживну цінність продуктів, але й їх доступність та вартість. Складання такого меню вимагає ретельного вивчення та адаптації до нових державних стандартів.

 

 Урядові рекомендації та норми (наприклад, постанова КМУ від 24.03.2021 № 305) підкреслюють необхідність врахування вікових особливостей дітей.

Також важливою є інтеграція меню-розкладки з продуктовим складом закладу, що дозволяє оптимізувати витрати та запобігати втратам продуктів. Це особливо важливо в умовах обмеженого бюджету освітніх установ.

У контексті впровадження нових стандартів харчування, програма СУПіК може стати в нагоді закладам освіти. СУПіК — це комплексне рішення, яке включає повний функціонал меню-розкладки та інтегроване управління продуктовим складом.

 

 

Програма СУПіК дозволяє легко адаптуватися до державних стандартів харчування, планувати і відстежувати харчування відповідно до встановлених норм і вимог, забезпечуючи при цьому оптимізацію витрат та ефективне управління ресурсами.

Таким чином, використання програми СУПіК в освітніх установах може сприяти підвищенню якості харчування дітей, забезпечуючи при цьому ефективне управління ресурсами та дотримання всіх вимог і стандартів.

Відділ продажу

  • +38 050 331 69 56
  • +38 044 231 69 56

Залиште заявку